Trucks

×

Volledige ontzorging

company card hosting

Bij Volvo Trucks Nederland hebben we een nieuwe service ontwikkeld: het hosten van uw bedrijfskaart. Dat betekent dat wij uw bedrijfskaart 24/7 online houden.

Tachograafgegevens op afstand downloaden

Met Dynafleet Driver Times kunt u vanuit het kantoor snel en efficiënt tachograafgegevens downloaden, ongeacht waar de truck en de chauffeur zich bevinden. Zo kunt u uw gegevens eenvoudig up-to-date houden. 20 minuten durende handmatige downloads behoren daarmee tot het verleden.

Hoe werkt het op afstand downloaden?

Om op afstand de tachograaf te kunnen downloaden moet de bedrijfskaart verbonden zijn met het internet en moet het voertuig op contact staan. Met onze nieuwe service Company Card Hosting hoeft u zelf niets meer te doen. Wij houden uw bedrijfskaart 24/7 voor u online. In Dynafleet stellen we een automatisch schema in zodat de downloads altijd plaats kunnen vinden wanneer de truck op contact staat.


Wilt u meer informatie over Company Card Hosting? Neem contact op met uw dealer. Zie in het schema hieronder wie de contactpersoon is vanuit uw dealer.

Het wegvallen van 20 minuten per download van tachograafgegevens bij een wagenpark met 40 trucks levert een besparing van 13 uur per maand op. Dat is één maand extra per jaar die u productiever kunt besteden.

Ondersteuning vanuit uw Volvo Trucks-dealer

Dealer

Contactpersoon

E-mailadres

Mobiel/Tel.

Volvo Group Truck Center Sean Bos sean.bos@volvo.com 06-13141180
Volvo Group Truck Center Hulst Marianne Kuppens marianne.kuppens@volvo.com +32-479935779
Nijwa Groep Erik-Jan Bouma Erik-Jan.Bouma@nijwa.nl 06-57121348
BAS Truck Center John van Sommeren john.van.sommeren@bastruckcenter.com 06-12989465
Van Dijk Groep Marco Collewijn marco.collewijn@vandijktrucks.nl 06-23599428
Bluekens Truck en Bus Arjan Schrauwen arjanschrauwen@bluekens.nl 06-22503202
Nebim Groep Stijn Rombouts stijn.rombouts@nebim.eu 06-20737374
LVS Trucks Richard Verbree richard.verbree@lvstrucks.nl 06-13718012
Harbers Trucks Herman Guineau guineau@harberstrucks.nl 06-22565702
Paashuis Bedrijfswagens Tim Walhof tim.walhof@paashuis.com 0314-358097