Trucks

×

Volvo Connect Support

Volvo Connect geeft u in één interface een totaaloverzicht van al uw trucks, rapportages en digitale services, waaronder Dynafleet Services. Op deze pagina vindt u alle hulpmiddelen en instructievideo's omtrent het gebruik van Volvo Connect.

Hulpmiddelen en instructievideo's

In Volvo Connect klikt u rechtsboven op het vraagteken voor een rondleiding in de portal en het vinden van de antwoorden op uw vragen. Klik op onderstaande knop om het Digitaal helpcentrum in Volvo Connect te openen. Instructievideo's vindt u ook terug op deze pagina.

Instructievideo's Volvo Connect

Introductie

Assets

Werkplaatsservices en Navigatiekaart

Rapporten

Kaart

Driver Times

Beheer

Inloggen Volvo Connect app

Inloggen My Truck app

Dynafleet Services onderdeel van Volvo Connect

Ontdek Dynafleet Fuel & Environment als onderdeel van Volvo Connect.

Ontdek Dynafleet Driver Times als onderdeel van Volvo Connect.

Ontdek Dynafleet Positioning als onderdeel van Volvo Connect

Helpdesk

Is uw vraag niet beantwoord of werkt de portal of uw digital service niet naar behoren, neemt u dan contact op met Connected Services Support.
Zij zijn bereikbaar op maandag t/m vrijdag tussen 06:00 en 22:00 uur. 
 

E-mail: volvo.connect@volvo.com
Tel: 0800 0229 799

Ondersteuning vanuit uw Volvo Trucks-dealer

Volvo Connect voorziet in een speciale gebruikersrol genaamd ‘Dealer’. Met deze rol kan uw dealer u ondersteunen in het gebruik van Volvo Connect. Hoe u een gebruiker aanmaakt ziet u in de video Beheer.

Dealer

Contactpersoon

E-mailadres

Mobiel/Tel.

Volvo Group Truck Center Sean Bos sean.bos@volvo.com 06-13141180
Volvo Group Truck Center Hulst Marianne Kuppens marianne.kuppens@volvo.com +32-479935779
Nijwa Groep Erik-Jan Bouma Erik-Jan.Bouma@nijwa.nl 06-57121348
BAS Truck Center John van Sommeren john.van.sommeren@bastruckcenter.com 06-12989465
Van Dijk Groep Marco Collewijn marco.collewijn@vandijktrucks.nl 06-23599428
Bluekens Truck en Bus Arjan Schrauwen arjanschrauwen@bluekens.nl 06-22503202
Nebim Groep Stijn Rombouts stijn.rombouts@nebim.eu 06-20737374
LVS Trucks Richard Verbree richard.verbree@lvstrucks.nl 06-13718012
Harbers Trucks Herman Guineau guineau@harberstrucks.nl 06-22565702
Paashuis Bedrijfswagens Tim Walhof tim.walhof@paashuis.com 0314-358097

Contactpersoon Volvo Trucks Nederland

Raymond Wittenberg

Product Manager Services

Mail mij